Trwa ładowanie proszę czekać ...

Ile kosztują mieszkania wykończone pod klucz?

24 kwietnia 2017 0

Chociaż większość osób chcących zakupić mieszkanie od dewelopera decyduje się na te w stanie deweloperskim, to jednak warto zapoznać się również z oferta mieszkań wykończonych pod klucz. Często ich cena nie jest wcale znacznie wyższa od ceny wykończenia mieszkania z ekipą!

Mieszkanie wykończone pod klucz to wygodna usługa. W jej ramach otrzymujemy kompleksowe prace obejmujące między innymi kłaczenie podłóg, wykańczanie ścian, zamontowanie wyposażenia w łazience, montaż drzwi wewnętrznych, aby wspomnieć o przykładowych usługach. Mieszkanie pod klucz możemy skredytować, także nie musimy długo czekać na przeprowadzę, ponieważ zwykle prace wykonane są w terminie do 2 miesięcy. Wobec tego możemy wprowadzić się bez długiego czekania, jak ma to miejsce przy wykańczaniu nieruchomości samemu lub z zewnętrzną ekipą.

Jakie materiały mam do wyboru?

Mieszkanie pod klucz jest wykańczane zgodnie z życzeniem klienta na podstawie wskazanych przez niego materiałów. Klient otrzymuje do dyspozycji kilka katalogów w zależności od ceny usługi. W katalogach możemy zobaczyć zakres świadczonych usług dla poszczególnych kategorii cenowych oraz dostępne materiały do wyboru. Często otrzymujemy też możliwość skorzystania z bezpłatnych porad architekta.

Najtańszy pakiet wykończenia mieszkania pod klucz kosztuje około 400-500 złotych za metr kwadratowy. W tej cenie ekipa pomaluje nam ściany, położy panele laminowane, wykończy łazienkę, zamontuje drzwi. Minusem jest mała gama materiałów do wyboru. Im wyższa cena pakietu, tym więcej usług i materiałów mamy do wyboru. Najwyższe ceny to około 1200 złotych za metr kwadratowy. W najbogatszych pakietach możemy już wybrać podłogi drewniane, ściany będą pomalowane wysokiej klasy farbami, a łazienka może być wykończona najmodniejszymi płytkami.

Warto czy nie?

Wobec tego czy warto korzystać z usług wykończenia pod klucz? To duże udogodnienie dla tych, którzy cenią wygodę i szybkość. Po wpisaniu do wyszukiwarki słów „ceny mieszkań warszawa”, możemy natychmiast zapoznać się z ofertą dla stolicy Warto więc sprawdzić, co proponuje nam deweloper i w jakiej cenie możemy wtedy uzyskać najlepszą dla nas ofertę.

Materiał partnera zewnętrznego