Trwa ładowanie proszę czekać ...

Baterie łazienkowe retro

23 sierpnia 2022 0

Bateria łazienkowa wcale nie musi wyglądać ani nudnie, ani standardowo. Wystarczy rozejrzeć się po sklepach, by odnaleźć to, czego pragniesz.

Baterie łazienkowe z termostatem

Zadaniem termostatu jest utrzymanie tej samej temperatury wody, przez cały czas korzystania z kranu. Nic więc dziwnego, że baterie łazienkowe z termostatem są coraz popularniejsze, i zrzeszają coraz większą liczbę użytkowników.

Baterie łazienkowe z termostatem tworzone są z użyciem najnowszych technologii. Znając jednak gusta swoich posiadaczy, kolejni producenci baterii tworzą coraz nowsze modele i kolekcje, dając użytkownikom szeroki wachlarz wzorów i kształtów. Cechuje je jedna, wspólna cecha: bezpieczeństwo w trakcie użycia, które gwarantuje ta sama temperatura wody.

Każdy był kiedyś w sytuacji, kiedy odkręcenie wody w kuchni lub spłukanie wody w toalecie zaburzyło temperaturę używanej przez nas wody. Takie sytuacje często doprowadzały np. do oparzeń, związanych z gwałtowną zmianą ciepłoty strumienia wody. Zadaniem termostatu jest zapobiec tego rodzaju sytuacjom i podnieść komfort każdej kąpieli.

Co jednak zrobić, kiedy nie interesują nas nowoczesne kształty, a termostat wydaje się zbędny? Warto wtedy sięgnąć po trochę inne rozwiązanie, jakim są baterie łazienkowe retro.

Baterie łazienkowe retro

Wbrew pozorom baterie łazienkowe retro to niezwykle często wybierane modele, które stają się inspiracją do stworzenia łazienki marzeń. Bardzo wiele osób nadal nie jest przekonanych do nowoczesnych linii, przedkładając dawne wzornictwo ponad nowe. Na szczęście dla nich jest wielu rzemieślników, którzy łącza nowe technologie z dawnym wyglądem, tworząc baterie łazienkowe w stylu retro.

Jednym z głównych wyborów są bez wątpienia złote baterie łazienkowe, które przywodzą na myśl dawne bogactwa. By nadać łazience ów „bogaty” wygląd, bardzo często wybiera się elementy właśnie w złotym kolorze, które – gdy są dobrze dobrane – tworzą ponadczasowy, bajkowy wystrój.

Bateria łazienkowa źródłem inspiracji

Coraz więcej osób projektuje swoje łazienki pod retro krany, które pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie. Każda łazienka może wyglądać inaczej, wystarczy popuścić fantazję i stworzyć projekt swoich marzeń.

Artykuł partnera