Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dzień Ojca - prezent dla aktywnego Taty

28 lutego 2017 0

Przy zakupie prezentu dla bliskiej osoby chcemy by podarunek był oryginalny i przydatny. Każdy z nas stanął kiedyś przed takim wyborem. Zadanie mamy o wiele bardziej uproszczone kiedy wiemy, że nas nasza osoba, w tym przypadku ,,nasz tata" prowadzi aktywne życie i nuda w zaciszu domowym na pewno jego nie dotyczy.

Ciekawe prezenty na każdą kieszeń

W każdym wieku sport to zdrowie, dlatego wrażenie mogą zrobić ciekawe prezenty takie jak osprzęty treningowe. Oczywiście wszystko leży w kwestii zasobności naszego portfela, ale nie przejmujmy się na zapas.
Jednym z podstawowych aktywności z pewnością jest bieganie. Także trafnym podarunkiem będą buty do biegania. Nie musimy się sugerować tutaj cenami ze sklepów markowych gdzie ceny mogą okazać się nie na naszą kieszeń. W takim przypadku możemy udać się do tzw. Outletów, gdzie markowe buty możemy dostać po niższej cenie. Koszt takiego prezentu może wahać się między 80 - 200 zł.
Biorąc pod uwagę trendy mody w sporcie może warto też zwrócić uwagę na kijki do Nordic Walking. Jest to bardzo popularna forma aktywnego spędzania czasu dla osób w każdym wieku i jednocześnie nadaje się na każdą porę roku, co czyni nasz prezent jeszcze bardziej przydatnym. Kije do Nordic Walkingu możemy zakupić na portalach aukcyjnych już od 50 zł.

Odważny prezent dla odważnego taty

Za niewiele większą sumę możemy sprawić naszemu Tacie naprawdę ciekawy prezent, który przyprawi go o gęsią skórkę i przypływ adrenaliny taki jak na przykład skok na bungee. Ci, którzy należą do odważnych, chociaż raz w życiu pomyśleli o tym, by tego dokonać. W internecie jest sporo ofert na skoki z bungee. Ceny takiego prezentu to koszt między 120 - 250 zł. Taki prezent z pewnością zostanie zapamiętany do końca życia. Problem może tylko polegać na tym kiedy takim prezentem postawimy naszego Tatę przed faktem dokonanym, dlatego warto się upewnić, że jest gotowy na taki prezent bo przecież wszystkim nam zależy żaby nasz ukochany Tata był zadowolony.

Materiał partnera zewnętrznego