Trwa ładowanie proszę czekać ...

Projekty domów tanich w budowie 2017

26 czerwca 2017 0

Jeśli podjęliśmy decyzję o budowie, jednym z pierwszych kroków będzie stworzenie projektu domu lub skorzystanie z gotowej propozycji, dostosowanej do naszych potrzeb. Poniżej prezentujemy projekty domów 2017, które wybraliśmy spośród wizualizacji na stronie Archeton. Cechą wspólną przedstawionych poniżej projektów jest stosunkowo tania realizacja.

Przytulny kąt dla małej rodziny

Projekt domu Agata będzie satysfakcjonować rodziny, którym zależy na przytulnym wnętrzu. Powierzchnia użytkowa to w tym wypadku ok. 80 m2; to znacznie więcej, niż mieszkanie w bloku lub kamienicy. To idealny projekt dla niewielkiej, najlepiej trzyosobowej rodziny, chcącej jak najwięcej czasu spędzać wspólnie. Gwarantuje to duża, funkcjonalna kuchnia (10 m2) w połączeniu z otwartym salonem i jadalnią. Ta część domu jest oddzielona od części prywatnej (dwóch sypialni) kotłownią i łazienką, co zapewnia ciszę nocną i komfort. „Agata” to najmniejszy budynek, jeśli chodzi o projekty domów 2017 firmy Archeton (projekt domu Agata - http://www.archeton.pl/projekt-domu-agata_bk_1601_opisogolny).

Wariant pośredni

Nieco większą powierzchnię użytkową (prawie 120 m2) znajdziemy w projekcie domu Leon. 5 pokoi to idealne rozwiązanie dla czteroosobowej rodziny – w tym przypadku każdy ma swoją sypialnię, a do dyspozycji całej rodziny pozostaje duży, znajdujący się na parterze, pokój dzienny (ponad 26 m2). Salon jest połączony z jadalnią i holem, co stwarza wrażenie ogromnej przestrzeni. Pokoje znajdują się natomiast na poddaszu, co pozwala na całkowite oddzielnie przestrzeni wspólnej i prywatnej.

Projekt domu Leon - http://www.archeton.pl/projekt-domu-leon_1593_opisogolny

projekt domu Leon

Imponująca powierzchnia użytkowa

Artemida, ostatni wybrany przez nas projekt firmy Archeton, to przede wszystkim imponująca powierzchnia użytkowa – 160 m2. Dzięki ogromnym rozmiarom budynku projekt powinien spodobać się rodzinom z kilkorgiem dzieci, a także takim, które cenią sobie przestrzeń i możliwość różnorodnego zagospodarowania pomieszczeń. Kuchnia ze spiżarnią (i miejscem na wyspę) jest połączona z salonem; podobnie jak w projekcie Leon do dyspozycji lokatorów jest pięć pokoi, jednak budynek jest parterowy. Całość została zaprojektowana w stylu rustykalnym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że garaż jest w tym przypadku dwustanowiskowy.

Projekt domu Artemida - http://www.archeton.pl/projekt-domu-artemida_bk_1605_opisogolny

projekt domu Artemida

Zobacz więcej ciekawych projektów

Więcej projektów, również wartych uwagi i zróżnicowanych pod względem powierzchni i stylu zabudowany, można znaleźć na stronie www.archeton.pl

Materiał zewnętrzny