Trwa ładowanie proszę czekać ...

Coffee Break – rozwiązanie, gdy szukasz barmana na szkolenie lub konferencję

7 grudnia 2018

Targi, konferencje, czy spotkania biznesowe to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją firmę i pozyskać nowe grono odbiorców. Aby jednak taka reklama była skuteczna, niejednokrotnie potrzebne jest coś, co sprawi, że potencjalni klienci Cię zapamiętają. Wszechobecne gadżety i drobiazgi oferowane jako drobne prezenty na tego typu wydarzeniach są miłym i pożądanym dodatkiem, ale, żeby naprawdę być zapamiętanym, potrzeba czegoś oryginalnego. Dlaczego więc nie zwrócić się do profesjonalistów o pomoc?

Nie od dziś wiadomo, że kwestie biznesowe najlepiej omawia się przy filiżance kawy. Popularny napój, który nie tylko pobudza, ale też świetnie smakuje z pewnością będzie niespotykanym dodatkiem do stoiska Twojej firmy na targach. Ekipa z Coffee Break oferuje swoim klientom mobilne stanowisko z profesjonalną obsługą baristów i doskonałą kawą. Taki element bez wątpienia wyróżni Cię w tłumie.

Coffee Break to zespół baristów z ogromnym talentem i zamiłowaniem do szerzenia kultury picia kawy. Korzystają z wysokiej jakości sprzętu oraz doskonałych mieszanek ziaren, aby parzone przez nich napoje były zawsze wyśmienite. Wyróżnia ich też profesjonalizm w obsłudze klienta i szeroka oferta usług.

Firma z Dolnego Śląska może pojawić się na Twoim stanowisku na targach, czy kongresach i zaserwować uczestnikom i partnerom biznesowym najlepszą dawkę kofeiny, dzięki której wszyscy będą mieli energię na cały czas trwania eventu. Dodatkowo, bariści każdą kawę przygotują z uśmiechem i zaserwują w przepięknej formie. Na targach, wśród dziesiątek innych stoisk, mobilny bar kawowy wyróżni Ciebie i Twoją firmę. Każdy będzie chciał zatrzymać się na dłużej, by rozkoszować się delikatnym smakiem aromatycznej kawy. Dzięki temu zostaniesz zapamiętany na długi czas.

Na stronie internetowej www.coffeebreak.pl można znaleźć więcej szczegółów na temat firmy. Są tam informacje o oferowanych usługach, specyfice pracy baristów z ekipy, a także o sprzęcie i mieszankach, które są używane do stworzenia każdej serwowanej filiżanki idealnej kawy. Oczywiście można znaleźć tam także dane kontaktowe Coffee Break.

Trudno dziś wyobrazić sobie biznesowe spotkanie bez dawki kofeiny. Kawa stała się bardzo popularnym dodatkiem tego typu eventów, a czasem wręcz nieodłącznym ich elementem.” - trudno nie zgodzić się z Pawłem Buczkiem, pasjonatem kawy z www.coffeebreak.pl/pelna-oferta-barmanska/.

Nie jest też trudno taką przyjemność zorganizować - na rynku dostępne są wszelkie rodzaje kawy, można też zaproponować ekspres, czy termos z gorącym napojem. Czy nie lepiej jednak postawić na profesjonalistów, którzy dadzą nam coś więcej niż po prostu kawę? Właśnie taki cel ma zespół Coffee Break - sprawić, by kawa przestała być jedynie zastrzykiem kofeiny, a stała się przyjemnością samą w sobie, w pięknej oprawie, zaserwowaną z uśmiechem. Już sam aromat przyciągnie do Twojego stoiska potencjalnych klientów, czy partnerów biznesowych, a przy filiżance pysznego napoju z pewnością łatwiej będzie omawiać kwestie współpracy. Ty skup się na swoim biznesie, oni zadbają o odpowiednią oprawę i atmosferę.

Coffee Break oferują nie tylko mobilny bar kawowy na kongresy i targi, ale również inne usługi, catering, czy kawowe stoisko na konferencje, a nawet kursy barmańskie i baristyczne. Szeroka oferta, doskonała jakość produktów, profesjonalizm i świetne podejście do klienta, to wszystko sprawia, że wydarzenia przygotowane z pomocą baristów z Coffee Break zapadają wszystkim głęboko w pamięć i stają się niepowtarzalne.