Trwa ładowanie proszę czekać ...

Krówki dla gości weselnych – forma podziękowania

25 czerwca 2019 0

Słodycze kojarzą nam się z beztroską i czasami dzieciństwa. Obecność dzieci na weselu wiąże się z zapewnieniem im dodatkowych atrakcji, aby się nie nudziły. Coraz częściej Pary Młode wynajmują animatorów lub sami przygotowują niespodzianki dla maluchów. Dla najmłodszych można zamówić krówki z kolorowymi nadrukami, np. postaciami z bajek, samochodami, zwierzątkami...

Jeśli pragniemy zapewnić dzieciom także inne rozrywki, możemy stworzyć zabawę w poszukiwanie skarbów. Krówki można dzień przed weselem schować w zakamarkach sali, a w dzień wesela stworzyć niezapomnianą zabawę dla najmłodszych.

Krówki weselne mogą także stanowić podziękowania za udział w konkursach lub dodatek do podziękowań dla rodziców, świadków, czy innych najbliższych osób.

 

Krówki na wesele – słodka niespodzianka

Krówki na wesele można zamówić nawet parę tygodni wcześniej, gdyż dosyć długo zachowują świeżość. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego stresu związanego z organizacją upominków dla gości na ostatnią chwilę. Konsystencja krówek po pewnym czasie ulega zmianie, staje się bardziej krucha i twardsza, o czym warto pamiętać. Goście docenią niepowtarzalny smak i aromat krówek, a także oryginalne projekty i nadruki na cukierkach.

 

Krówki ślubne – wzory i motywy

 

Te małe słodkości zdziałają bardzo wiele, dając Parze Młodej szansę na podziękowanie gościom za udział w uroczystości zaślubin i wesela. Takie upominki nie nadszarpną znacząco budżetu narzeczonych, co jest dodatkowym plusem. Organizacja wesela bowiem wiąże się z ogromnymi wydatkami, dlatego warto także inwestować w coś gustownego i robiącego wrażenie, niekoniecznie bardzo kosztownego.

Ceny krówek są różne, jednak zamawiając większe ilości, możemy zaoszczędzić nieco pieniędzy. Ponadto, krówki ślubne cechują się doskonałą jakością i najwyższą dbałością o smak, wybierzmy zatem zaufaną firmę i sprawdzony smak.

Wybierając weselne krówki, zwróćmy uwagę na wzory i kolory, które warto dopasować do stylu wesela. Po wyborze projektu warto zadbać także o jakość druku i poddać kontroli ostateczny wygląd krówek. Wybór jest naprawdę ogromny, a rodzaje nadruków mogą być dostosowane do oczekiwań Młodej Pary. Dołączenie krótkiej notatki z podziękowaniem z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom, którzy poczują się docenieni w tym ważnym dniu. Krówki ślubne mogą mieć różne kolory, wzory, nadruki i smaki. Jednak od lat niezmiennie na rynku króluje smak tradycyjny, któremu mało kto jest w stanie się oprzeć. Stawiając na tradycję zyskamy pewność, że większość gości doceni smak tych cukierków. Spersonalizowane krówki lub krówki z wydrukowanym zdjęciem także są doskonałym pomysłem na urozmaicenie wystroju sali i trafienie w gust najbliższych. Narzeczeni mogą stworzyć dowolną koncepcję, skorzystać z wzorów gotowych i zlecić wykonanie określonej ilości zgodnie z potrzebami. Lepiej zamówić nieco więcej krówek, aby dla każdego starczyło.

 

Materiał partnera zewnętrznego