Trwa ładowanie proszę czekać ...

Promocje i okazje w sklepach Biedronka

9 stycznia 2017 0

Trudno znaleźć w Polsce ludzi, którzy nie znają sklepów Biedronka. Jest to bez wątpienia największa i najpopularniejsza sieć dyskontów w naszym kraju, obecna w praktycznie każdym jego zakątku. Sieć posiada już ponad 2000 sklepów w 800 miastach na terenie Polski; zatrudnia także ponad 40 tysięcy ludzi. Co prawda sieć nie należy do polskiego kapitału – jest własnością Jeronimo Martins, grupy pochodzącej z Portugalii – ale stale współpracuje z wieloma polskimi przedsiębiorcami, znacznie przyczyniając się do ich rozwoju.

Tak ogromna popularność tych sklepów nie powinna jednak nikogo dziwić. Klienci zawsze mogą tu liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu jest to doskonały sklep zarówno na jednodniowe zakupy, jak i na zaopatrywanie się w produkty na dłuższy czas. Pomimo niskich cen, w sklepach spotykamy się z produktami o wysokiej jakości. Często pochodzą one od polskich marek, zatem kupując tam mamy świadomość, że pośrednio wspieramy również rozwój polskiej gospodarki. Sama oferta Biedronki jest bardzo szeroka. Oprócz produktów spożywczych można znaleźć w niej rzeczy takie jak książki, środki czystości, kosmetyki, ubrania i wiele innych produktów należących do najróżniejszych kategorii. Bardzo dobrą propozycją są także promocje w Biedronce, pojawiające się tu praktycznie nieustannie. Niektóre z nich mogą dotyczyć oczywiście tylko niewielkiej przeceny poszczególnych produktów, ale niekiedy można tu natrafić na naprawdę doskonałe okazje. Gazetka promocyjna Biedronki jest tu bardzo przydatna, pozwala bowiem na regularne śledzenie wszystkich nowych propozycji.

Zadziwiający jest fakt, że sieć nadal nie wprowadziła możliwości robienia zakupów przez Internet – z oferty możemy korzystać wyłącznie stacjonarnie. Jest to dość dziwne o tyle, że strona internetowa Biedronki notuje znacznie większy ruch niż najpopularniejsze sklepy internetowe w Polsce, choć zamieszczono tam wyłącznie informacje na temat oferty. Przedstawiciele firmy przyznają jednak, że tak duże zainteresowanie stroną jest dla nich bardzo ważnym sygnałem wyznaczającym kierunek przyszłego rozwoju. Na chwilę obecną nie istnieją jeszcze konkretne plany uruchomienia sprzedaży elektronicznej. Trwają już jednak prace badawcze i przygotowywane są szkice projektów i narzędzi, zatem wiele wskazuje na to, że prędzej czy później doczekamy się możliwości kupowania przez Internet.

Obecnie strona internetowa Biedronki jest bardzo przydatnym narzędziem. Dzięki niej możemy na bieżąco śledzić wszystkie nowości pojawiające się w jej ofercie i przede wszystkim poznać najlepsze promocje w Biedronce, które są dostępne w sklepach. Regularnie zaglądając na tę stronę można znaleźć ciekawe okazje, dzięki którym zaoszczędzimy niekiedy dużo pieniędzy.

karta Moja Biedronka

Zaletą Biedronki na pewno jest przyjazna dla klienta sprzedaż. Sklepy są całkowicie samoobsługowe, zatem klienci mogą wędrować między półkami tak długo, aż znajdą wszystko, co jest im potrzebne. Wszystkie produkty są naliczane przy kasie, gdzie płacimy za nasze zakupy.

Promocje w dyskontach Biedronki obejmują nie tylko zniżki na poszczególne produkty, ale także różnego rodzaju kupony promocyjne. Jeśli ktoś posiada taki kupon i chciałby z tego skorzystać, powinien zgłosić to przy kasie. Kasjerka sprawdzi nasz kod i od razu naliczy stosowną zniżkę.

Zakupiony w Biedronce produkt można zwrócić, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie spełni naszych oczekiwań lub okaże się wadliwy. Oczywiście, trzeba przy tym posiadać paragon potwierdzający nasz zakup. Warto zwracać także uwagę na warunki poszczególnych promocji. Czasami okazuje się, że przeceniony towar nie może być zwrócony, lub zwrot przyjmuje się tylko pod określonymi warunkami. Wszystkie takie informacje są jawne, zatem jeśli zapoznamy się z nimi odpowiednio wcześnie, to nie spotka nas rozczarowanie.

W Biedronce spotkamy się także z bardzo dobrze zorganizowaną obsługą klienta. Każdy, kto tylko ma jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu działania sprzedaży czy poszczególnych promocji może uzyskać potrzebną pomoc na wiele sposobów. Przede wszystkim odpowiedzi zawsze udzielą pracownicy każdego sklepu. Z obsługą można kontaktować się także drogą elektroniczną, choćby za pośrednictwem strony internetowej sieci. Dobrze jest zawsze dowiadywać się jak najwięcej na temat tych najciekawszych promocji, takich jak "karta moja Biedronka". Wystarczy nieco poznać zasady jej działania, aby zakupy w Biedronce stały się o wiele korzystniejsze.