Trwa ładowanie proszę czekać ...

Złota biżuteria od Mennicy Krakowskiej

13 maja 2017 0

Najbardziej popularnym, tradycyjnym i oczywiście klasycznym rodzajem biżuterii jest biżuteria złota. Wciąż decyduje się na nią większość mężczyzn, którzy chcą sprawić swoim paniom niespodziankę. Jest ona widocznym symbolem dobrego gustu oraz klasy. Pasuje do pań w każdym wieku. Złoto to metal szlachetny, z którego tworzone są piękne, wysokiej jakości i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły pierścionki, bransoletki, kolczyki, itd. Mają one pełnić przede wszystkim funkcję ozdobną i cieszyć oczy - właścicielki oraz jej najbliższego otoczenia.

Eleganckie bransoletki

Aby ozdobić nadgarstek i podkreślić jego delikatność oraz kształt dłoni, można wybrać przepiękne złote bransoletki. W ofercie Mennicy Krakowskiej dostępne są różnego rodzaju bransoletki w różnych cenach – od kilkuset do kilku tysięcy złotych. W zależności od tego, co się podoba klientowi lub klientce można zdecydować się na biżuterię złota o różnej wadze.

Celebrytki

Bardzo popularne stały się ostatnio wyjątkowe wisiorki – celebrytki. Są one bardzo chętnie noszone przez gwiazdy, stąd wziął się pomysł na ich nazwę. Wyglądają inaczej niż inne łańcuszki z wisiorkami, bo są bardziej delikatne. Na łańcuszku zawieszony jest jeden lub kilka elementów typu: serduszko, kółeczko, koniczynka, żyletka, kwiat. Mają one różne kolory.

Ciekawostką jest fakt, że celebrytkę należy nosić w odpowiedni sposób. Pasuje ona do różnego rodzaju stylizacji, a najlepiej zakładać ją blisko szyi tak, aby lekko ją opinała. Jest ona bardzo subtelna i podkreśla piękno i szyi, i dekoltu.W ofercie Mennicy Krakowskiej można znaleźć różne rodzaje zawieszki i wybrać tę, która najbardziej pasuje do danego typu urody.

złota biżuteria

Inne ozdoby szyi

Złote łańcuszki to jeden z podstawowych rodzajów biżuterii, które wiele kobiet ma w swojej toaletce. Można do nich dobierać różnego rodzaju wisiorki i ciągle je zmieniać, dlatego są tak przydatnym elementem. Pasują w zasadzie do każdej stylizacji, do każdego typu ubioru i można do nich dobierać inne elementy zdobnicze na pozostałe części ciała.

Dostępne w Mennicy Krakowskiej łańcuszki mają różne rodzaje splotu, a także różne rodzaje grubości. To ważne, bo wybór właściwej grubości pozwoli dobrać do niego odpowiednie zawieszki lub zawężyć tę możliwość.

Wisiorki także można wybrać z oferty Mennicy. Z perłami, brylantami, topazami, szafirami – to wszystko jest dostępne w jednym miejscu.

Czym innym niż łańcuszek jest naszyjnik. To całość, do której nie można już niczego dowieszać ani zmieniać. W Mennicy Krakowskiej można znaleźć kilka rodzajów złotych naszyjników, które będą świetnie pasować do eleganckiego ubioru, na poważne wyjścia, ale też na co dzień u kobiet, które lubią podkreślać zalety swojej urody za pomocą rzucającej się w oczy biżuterii na szyi.

Kolczyki

Kolczyki zdobią uszy i trzeba je dobierać tak, aby pasowały do całości stylizacji. W ofercie znajdują się takie rodzaje złotych kolczyków jak: kolczyki z szafirami, z perłami, z topazami, z brylantami, z szafirami, ze szmaragdami. Złote kolczyki są bardzo efektywnym dodatkiem, podkreślającym strój i urodę. Ponieważ można je znaleźć z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych, będą pasować do wielu innych elementów.

Pierścionki

Pierścionki to ten typ biżuterii, który słynie z tego, że wybiera się go jako podarunek na bardzo ważne okazje. Mogą to być urodziny, Walentynki, ale też przełomowy moment w życiu, jak np. zaręczyny. Mennica Krakowska oferuje dużo różnych rodzajów pierścionków: z perłami, z diamentami, brylantami, itd. Wszystkie są wykonane w najwyższej jakości. Ich ceny są zróżnicowane: od kilkuset złotych do kilku tysięcy.

Biżuteria złota to najbardziej klasyczny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie elegancki wygląd. Można wybierać spośród wielu rodzajów i dobierać komplety w zależności od nastroju, ubioru, itp.

Artykuł partnera zewnętrznego - mennica-krakowska.pl