Trwa ładowanie proszę czekać ...

Wymiana waluty w kantorze online - to się opłaca!

28 marca 2017 0

Wymiana walut w kantorach online to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Dlaczego to bardziej się opłaca?

Nowoczesne technologie i rozwiązania są po to, by ułatwiać nam życie. Nie bez powodu kantory online stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem, który z czasem pozostawi kantory stacjonarne i banki w tyle. Intuicyjność, oszczędności i wygoda korzystania, to tylko część zalet kantorów online.

Wygoda i dostęp, kiedy chcesz

Na korzyść kantorów online przemawia wygoda korzystania z nowoczesnej platformy. Transakcji możemy dokonywać o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla osób przebywających za granicą, czy też tych, którzy mają własne biznesy, czy współpracują z zagranicznymi kontrahentami. Internetowy kantor Fritz Exchange zapewnia, nie tylko intuicyjną platformę, ale także doświadczoną obsługę złożoną ze specjalistów, w tym tych z obsługi klienta, dealerów walutowych, czy doradców ds. rynków finansowych. Dzięki temu korzystanie z platformy jest nie tylko wygodne, ale także i bezpieczne. Co więcej, kantor Fritz Exchange zapewnia także realizację większości transakcji w 15 minut!

Oszczędności i bonusy

Kantory online w przeciwieństwie do kantorów stacjonarnych, czy banków oferują o wiele niższe spready. Bywa, że różnica to kilkadziesiąt groszy! Przy częstszych transakcjach bądź tych na większą kwotę oszczędności będą szybko zauważalne. To jednak nie wszystko! W kantorach online liczy się także lojalność i zaufanie. Stali klienci dokonujący transakcji na duże kwoty mają możliwość negocjowania kursów walut, a ci, którzy polecają platformę kantoru innym, mogą liczyć na bonusy.

Innowacje

Internetowy kantor Fritz Exchange to nie tylko niskie spready, ale także innowacyjne rozwiązania, takie jak kantor automatyczny, który przypomina bankomat, ale oferuje znacznie więcej. Jest dostępny 24 godziny na dobę, posiada automatyczną aktualizację kursów, umożliwia wymianę 9 walut, a także zapewnia obsługę w 5 językach.

Warto dać szansę kantorom online, szczególnie jeśli często wymieniacie waluty i szukacie prostego sposobu na oszczędność czasu i pieniędzy. Przy okazji zapewniają one także wygodę korzystania.

Materiał partnera zewnętrznego