Trwa ładowanie proszę czekać ...

Konto osobiste dla młodych – idealne dla każdego studenta!

4 kwietnia 2017 0

Studenckie życie obfituje w wiele przygód i spontanicznych decyzji. Większość z nich wymaga posiadania szybkiej gotówki, o czym dobrze wie każdy uczący się młody człowiek. Aby mieć swobodny dostęp do własnych pieniędzy, warto postawić na nowoczesną bankowość. Specjalne produkty bankowe, adresowane do młodych klientów, to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o mądre gospodarowanie pieniędzmi. Potrzebujesz konta bankowego, ale nie wiesz co wybrać? Zobacz dlaczego konto osobiste dla młodych jest idealne dla Ciebie!

Nowoczesna odsłona bankowości

Dla osób młodych priorytetem jest bardzo często nowoczesność. Elektroniczne płatności, aplikacje banku na telefonie czy szybkie przelewy nie mają przed nimi tajemnic. Również należysz do entuzjastów nowoczesnych rozwiązań? Koniecznie wybierz konto osobiste dla młodych, które daje Ci pełną swobodę, jeśli chodzi o nowoczesną, elektroniczną bankowość. Dzięki tego typu rozwiązaniom, za internetowe zakupy zapłacisz praktycznie jednym kliknięciem. Możesz pożegnać wizyty w oddziałach banku oraz dokonywanie tradycyjnych przelewów. Stawiając na konto osobiste dla młodych cieszysz się maksymalną swobodą – każdy, kto studiował dobrze wie, jak bardzo jest to istotne!

Brak jakichkolwiek opłat

Nie da się ukryć, że studentom zależy na opłacalności produktów bankowych. Studiując, bardzo często nie masz sporych zasobów finansowych, a darmowe konto bankowe jest spełnieniem marzeń. Zanim podpiszesz więc umowę, koniecznie zapoznaj się z aktualną ofertą danego banku, kierowaną właśnie do osób młodych. Większość tego typu kont osobistych wiąże się z brakiem jakichkolwiek opłat. Darmowe przelewy, darmowe prowadzenie konta oraz darmowa obsługa karty – to dla studentów niemalże idealne rozwiązanie! Równie istotne są ograniczenia związane z wypłacaniem pieniędzy. Studiując, często podróżujesz i przebywasz z dala od rodzinnego domu. Weź pod uwagę darmowe wypłaty z wielu bankomatów, które z pewnością Ci się przydadzą. W większości ofert dla ludzi młodych pojawia się darmowe wypłacanie gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Koniecznie weź pod uwagę tego typu opcję i ciesz się kontem bez jakichkolwiek opłat, aż do 26 – go roku życia!

Skuteczna nauka zarządzania własnym budżetem

Rozpoczynając studia jednocześnie uczysz się skutecznego zarządzania domowym budżetem. Konto osobiste dla młodych jest wręcz idealnym produktem do nauki rozsądnego wydawania. Jeśli pieniądze przelewają Ci rodzice, musisz nauczyć się je rozsądnie wydawać. Korzystając z konta dla młodych unikasz dodatkowych kosztów. Co więcej, Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne i masz do nich łatwy, swobodny dostęp. Daj się więc przekonać i skorzystaj z wyjątkowej oferty, kierowanej właśnie do osób młodych. Zacznij przygodę z samodzielnym zarządzaniem pieniędzmi w rozsądny sposób i przekonaj się, że bycie studentem wiąże się z morzem przywilejów, także w bankowości!

Materiał partnera zewnętrznego