Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak spędzać czas z przyjaciółmi, którzy kochają muzykę?

6 marca 2017 0

Uwielbiasz muzykę i otaczasz się osobami, które mają podobne zainteresowania? Najlepszą rozrywką jest dla Ciebie dobra muzyka, której nie masz nigdy dość? Jeśli dysponujesz odrobiną wolnego czasu i chcesz poświęcić go przyjaciołom, koniecznie skorzystaj z muzycznych atrakcji. Dzięki temu zarówno oni, jak i Ty spędzicie niezapomniane chwile, docenicie muzyczną rozrywkę oraz chociaż na chwilę oderwiecie się od szarej codzienności. Brakuje Ci pomysłów na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi, którzy uwielbiają muzykę? Zobacz nasze propozycje – na pewno nie będziecie narzekać na nudę!

Festiwale muzyczne z przyjaciółmi

Pierwszym krokiem do muzycznych atrakcji, o których na pewno długo nie zapomnisz razem z przyjaciółmi, będą festiwale muzyczne takie jak OFF Festival Katowice, Audioriver czy Up To Date Katowice. Zorientuj się, czy organizowane są one w Twoim mieście. Jeśli nie, zawsze możesz skusić się na weekendowy wypad z przyjaciółmi, podczas którego będziecie delektować się wspaniałą muzyką i zwiedzaniem nowego miasta. OFF Festival Katowice to jedno z wydarzeń, które doceni każdy miłośnik dobrej muzyki – wspaniała atmosfera, tłumy fanów, najlepsi artyści i doskonała organizacja. Tego się nie da zapomnieć! Jeśli Twoi przyjaciele lubią taki sam typ muzyki, jak Ty, wybierzcie się wspólnie na festiwal i spędźcie wolny czas w oryginalny sposób. Uczta muzyczna świetnie relaksuje, przekonaj się!

Kluby muzyczne, w których możecie potańczyć

Lubisz muzykę i jednocześnie kochasz taniec? Twoi przyjaciele są stałymi bywalcami klubów muzycznych? Wybierz się na wspólny, przyjacielski wypad, który zakończy się właśnie imprezą w wybranym klubie. Jeśli nie wiesz, który lokal wybrać, zaproponuj rajd po kilku miejscach. Dzięki temu na pewno nie będziecie się nudzić, a wspólnie spędzony czas na zabawie będzie wspaniałą odskocznią od codzienności. Kluby muzyczne to miejsca, w których, oprócz posłuchania dobrej muzyki, możesz swobodnie się bawić i tańczyć. Co powiesz na Silent Disco? To ostatnio bardzo popularne imprezy, podczas których słuchasz muzyki puszczanej przez DJ’a w słuchawkach. Brzmi świetnie, prawda? Jeśli potrzebujesz solidnej dawki rozrywki i to niekoniecznie w weekend, obowiązkowo wykorzystaj tę opcję z przyjaciółmi i bawcie się do białego rana!

Domówki, by docenić własne towarzystwo

A co, jeśli nie lubisz tłumów ani zabaw w miejscach publicznych? Rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich przyjaciół będzie impreza w domu, czyli tzw. domówka. Możesz zorganizować ją samodzielnie albo wybrać opcję, w której po prostu rozdzielisz funkcje i obowiązki na każdego uczestnika. Koniecznie zadbaj o muzykę, ponieważ bez niej nie ma udanej domówki! Dopracowana plyalista – utwory, które lubicie najbardziej – to podstawa. Postaw na muzykę, przy której zabawa rozkręci się na dobre. Domówki mają także ten plus, że możesz zaprosić kogo chcesz, a zabawę zorganizować np. w oparciu o konkretny temat czy styl. Zaproponuj gościom np. hawajskie klimaty, zabawę w przebraniach ze świata Disneya czy modę szalonych lat 60 - tych. Tematyczne domówki są ostatnio bardzo na topie – Twoi przyjaciele na pewno docenią takie wydarzenie!

Materiał zewnętrzny