Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak wybrać portfel na prezent?

28 grudnia 2020 0

Portfel to prezent elegancki, zawsze modny i ponadczasowy – z takiego prezentu ucieszy się każdy. Warto jednak poświęcić chwilę na wybranie odpowiedniego modelu, aby w pełni dostosował się on do potrzeb osoby obdarowanej. Jak zatem wybrać portfel na prezent?

Portfel na prezent – na co zwrócić uwagę?

Podczas wybierania najlepszego podarunku zwróć uwagę na następujące parametry portfela:

  • dla kogo przeznaczony jest model – dla kobiet, mężczyzn czy dzieci
  • materiał, z jakiego został wykonany
  • kolor oraz wzór
  • kształt, wielkość
  • rodzaj zapięcia

Portfel na prezent – dla kogo?

Portfel jest prezentem na tyle uniwersalnym, że zadowoli niemal każdego dorosłego oraz nastolatka. Należy jednak uwzględnić wymienione już parametry, aby dobrać odpowiedni podarunek. Elegancki mężczyzna w średnim wieku bardziej bowiem ucieszy się z klasycznego portfela ze skóry niż z modelu sportowego, z miękkiego materiału, z kolei nastolatek będzie wolał model ozdobiony młodzieżowym wzorem lub utrzymany w modnych kolorach. Wybór portfeli jest na tyle szeroki, że bez trudu znajdziesz wśród nich coś dla każdego obdarowanego – warto jednak przyjrzeć się dokładniej oferowanym modelom.

Sprawdź portfele Puccini w gazetka biedronki!

Portfele skórzane – elegancja i styl

Wyrazem najlepszego gustu, a zarazem pięknym prezentem dla dorosłych, jest szykowny portfel skórzany. Taki model sprawdzi się u każdej osoby ceniącej ponadczasową elegancję i wybierającej takie dodatki na co dzień. Najbardziej gustowne będą portfele wykonane ze skóry naturalnej, która cechuje się dodatkowo wyjątkową trwałością, jednak nie zawsze będzie to optymalny wybór dla miłośnika zwierząt. W takim przypadku proponujemy stylowy portfel ze skóry ekologicznej, która będzie doskonałym zamiennikiem, jednocześnie nie ujmując elegancji podarunkowi.

Wybór portfela – rozmiar ma znaczenie

Portfel wielkości torebki czy mała portmonetka? Duży portfel na wszystkie karty płatnicze czy mały model idealnie mieszczący się w kieszeni spodni od garnituru? Rozmiar portfela ma bardzo duże znaczenie podczas wybierania prezentu. Dla zwolenników stylu formalnego często noszących garnitury, proponujemy małe portfele, które bez trudu zmieszczą się w kieszeni, a przy tym pomieszczą niezbędne przedmioty: pieniądze, dowód osobisty, prawo jazdy czy kartę płatniczą. Większe modele sprawdzą się np. w przypadku zawodowych kierowców – pomieszczą bowiem nie tylko podstawowe dokumenty, ale również dowód rejestracyjny pojazdu. Weź pod uwagę wszystkie te czynniki, aby łatwo wybrać idealny portfel na prezent dla każdego.