Trwa ładowanie proszę czekać ...

"Przysięga". Can Verel czyli serialowy Kemal. Kim jest i ile ma lat przystojny turecki aktor?

29 lipca 2021 0

Can Verel, znany również jako serialowy Kemal w serialu telewizyjnym Przysięga. To były piłkarz. Can Verel to gwiazda serialu "Przysięga", uwielbiana przez wielu Polaków. W przeszłości aktor był piłkarzem. Każdego dnia swojego życia uwielbia spędzać czas ze swoją córeczką. Zobacz prywatne zdjęcia aktora. Can Verel, serialowy Kemal Tarhun, to obywatel Turcji, który urodził się w Stambule w 1982 roku. Był byłym piłkarzem. Jest synem Engina Verela, znanego tureckiego piłkarza. Ukończył studia na Uniwersytecie Teatralnym w Istambule. Jest znanym aktorem serialowym. Nie jest otwarty na temat swojego życia prywatnego. Na mediach społecznościowych zamieszcza jednak zdjęcia z młodą dziewczyną. Oznacza to, że Puszek, podobnie jak serialowy Kemal ma córkę. 

Can Verel - kariera i życie prywatne

Can Verel był obywatelem Turcji, który urodził się w Stambule 1 stycznia 1982 roku. Jego ojcem jest Engin Verel, znany turecki piłkarz. Studiował aktorstwo w Mujdat Gezen Art Center. Od 2004 roku występuje w programach telewizyjnych. Po raz pierwszy wystąpił w filmie "Shoulder to shoulder". Ma 185 cm wzrostu i waży 78 kg. Nie jest otwarty na temat swojego życia prywatnego. Na mediach społecznościowych zamieszcza jednak zdjęcia swojej córki Ayli, która urodziła się w 2011 roku i chętnie dzieli się nimi ze światem. Nie wydaje się, aby był obecnie w związku z kobietą. 

Więcej dowiesz się tutaj: Can Verel

Serial "Przysięga" O co w nim chodzi?

Reyhan jest bohaterką serialu. Jest to piękna, skromna dziewczyna, która została wychowana w poszanowaniu tradycji. Pewnego dnia umiera matka Reyhan, a jej życie zmienia się na zawsze. Odwiedza ją Hikmet, jej przybrany brat. Mężczyzna jest teraz śmiertelnie chory. Chce, by jego rozpieszczony syn Emir ustatkował się przed śmiercią. Reyhan, powodowana współczuciem z powodu śmierci wuja, niechętnie zgadza się poślubić Emira. Młody człowiek, przyzwyczajony do wolności i zabawy, postanawia wykorzystać złe traktowanie, by nakłonić małżonkę do złożenia pozwu rozwodowego. 

"Przysięga", od poniedziałku do piątku o 16:05, TVP1 Kemal jest bratem Hikmeta i Oyi (Berkant Muftuler), wujkiem Emira (Gokberk Demirci). Jest samotnym ojcem i wychowuje Masal (Cansin mina Gur) przez kilka lat. W sezonie 2, ożenił się z Narin, Yagmur Sahbazova, aby dziadek Masal nie mógł zabrać jego córki.