Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jaki kupić prezent dla miłośnika motoryzacji?

9 listopada 2017 0

Dla miłośników sportowych aut idealnym prezentem urodzinowym lub imieninowym będzie przejazd takimi klasykami, jak Ferrari czy Lamborghini na profesjonalnym torze wyścigowym. Miłośnikom jazdy terenowej warto natomiast sprezentować jazdę quadem po bezdrożach. Natomiast młodzi kierowcy będą zachwyceni przejechaniem się gokartem po torze kartingowym.

Jazda w zestawie – Ferrari 458 Italia vs Lamborghini Gallardo

Jazda takimi klasykami, jak Ferrari czy Lamborghini, jest spełnieniem marzeń wielu miłośników motoryzacji. Najlepiej jednak spróbować swoich sił za sterami tych aut na profesjonalnym torze wyścigowym, na którym można osiągnąć ich maksymalne możliwości. Ferrari 458 Italia przyspiesza do „setki” w 3.5 sekundy. Ta potwornie szybka maszyna osiąga maksymalną prędkość rzędu 350 km/h! Z kolei Lamborghini Gallardo ma pod maską silnik V10 o pojemności 5 l, dzięki czemu generuje moc o wartości 560 koni mechanicznych! Uczestnik po przyjściu na tor będzie mógł przejechać się tymi autami, co pozwoli mu porównać ich parametry i wybrać idealny pojazd dla siebie. W obu przejazdach na fotelu pasażera będzie czuwał instruktor, który zadba o bezpieczeństwo tego wydarzenia. Aby zrealizować ten prezent, należy wejść na stronę go-racing, aby kupić voucher umożliwiający wstęp na profesjonalny tor. Taka jazda w zestawie jest idealnym prezentem dla ojca lub męża, którzy pasjonują się szybkimi autami.

Jazda quadem po bezdrożach

Każdy fan jazdy terenowej będzie zachwycony, gdy będzie mógł przejechać się quadem po specjalnie przygotowanym torze. Na wstępie otrzyma krótkie szkolenie oraz dostanie ochraniacze na ciało, ręce i głowę. Podczas jazdy uczestnik będzie musiał pokonać tereny leśne, błotniste i piaszczyste. Do przejechania będą zarówno wzniesienia, jak i ostre spadki. Taka rajdowa przejażdżka będzie przypominała słynny wyścig Paryż-Dakar. Jest to pomysłowy prezent na urodziny lub imieniny dla fanów jazdy terenowej.

Zabawa na torze kartingowym – jazda gokartem

Jazda gokartem jest świetną przygodą dla wszystkich osób pasjonujących się wyścigami. Największą przyjemność czerpią z niej najmłodsi, którzy marzą w przyszłości o karierze kierowcy wyścigowego. To w ten sposób karierę zaczynał Robert Kubica czy Felipe Massa – sławni kierowcy Formuły 1. Specjalnie przygotowany tor kartingowy umożliwia zdobycie podstaw dynamicznej jazdy oraz doświadczenia prawdziwych emocji, jakie towarzyszą profesjonalnym kierowcom. Taka atrakcja jest dostępna w większości dużych miast w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Kielcach czy Rzeszowie. Jest to idealny prezent dla młodych kierowców oraz wszystkich fanów motoryzacji.

Materiał partnera zewnętrznego