Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pomysł na prezent dla chłopaka na 18. urodziny

1 sierpnia 2017 0

Prezent z okazji 18. urodzin powinien być wyjątkowy, ponieważ są to najważniejsze urodziny w życiu, stanowiące symbol wejścia w dorosłość. Chłopakowi z okazji osiągnięcia pełnoletności można podarować prezent w formie przygody, śmieszny upominek lub butelkę dobrego alkoholu. Dobrze sprawdzą się również prezenty, nawiązujące do pasji solenizanta. Nie bez powodu 18. urodziny traktowane są jako najważniejsze w życiu. W Polsce wraz z osiągnięciem pełnoletni człowiek nabywa prawo do głosowania, a także możliwość decydowania o swoim życiu. Jednakże wielu nastolatkom 18. urodziny kojarzą się z hucznym przyjęciem oraz stosem wyszukanych prezentów.

Prezent w formie przygody

Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent dla chłopaka z okazji jego 18. urodzin jest upominek w postaci przygody. Może to być przejażdżka sportowym samochodem, skok na bungee lub ze spadochronem, strzelnica czy lot paralotnią. Dobrym rozwiązaniem jest kupon podarunkowy np. na strzelnicę, w tym na strzelanie ekstremalne, policyjne czy paintball laserowy. Ciekawą opcją jest również voucher na profesjonalny instruktaż strzelania. W ramach prezentu solenizant będzie mógł oddać w sumie 15. strzałów z trzech różnych broni. Dobrym pomysłem jest także podarowanie chłopakowi na jego 18. urodziny vouchera na strzelanie dla dwojga.

Śmieszny upominek na 18. urodziny

W prezentach osiemnastkowych solenizanta z całą pewnością nie może zabraknąć śmiesznych upominków, które staną się potem pamiątką na całe życie. Może to być, np.: zestaw kieliszków z zabawnymi napisami, imprezowa gra alkoholowa, popielniczka lub koszulka z napisem. Warto również pomyśleć o prezencie spersonalizowanym, np. albumie z zdjęciami, przywołującymi niezapomniane wspomnienia.

Alkohol na 18 urodziny – jaki kupić?

Podobnie jak śmieszne upominki, tak również butelka alkoholu znajduje się na liście obowiązkowych prezentów na 18. urodziny dla chłopaka. Najczęściej wybór pada na wódkę znanej marki lub whisky, brandy i koniak. Rzadziej na 18. urodziny podarowuje się piwo, wino oraz likier. Świetnym pomysłem na nadanie prezentowi wyjątkowości jest zakup gotowych zestawów prezentowych, np. ze szklankami lub kieliszkami. Można również pomyśleć o przygotowaniu spersonalizowanej etykiety.

 

Materiał zewnętrzny