Trwa ładowanie proszę czekać ...

Monitoring GPS seniora – zadbaj o bliską osobę

15 listopada 2021 0

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo starszej osoby, gdy dzieli Was odległość? Z monitoringiem GPS to prostsze, niż myślisz.

Zastanawiasz się, jak możesz zabezpieczyć emeryta, który np. ma problemy z pamięcią lub nie jest tak sprawny, jak kiedyś? Umożliwi Ci to monitoring GPS. Dzięki niemu nie tylko sprawdzisz lokalizację bliskiej osoby, ale też dostaniesz powiadomienie, jeśli przydarzy jej się coś niepokojącego.

Lokalizator GPS dla babci

Nie wiesz, jaki lokalizator GPS dla seniora warto wybrać? IKOL SPOT to przenośny moduł, który pozwoli Ci na zdalne obserwowanie aktualnego miejsca pobytu starszej osoby.

Jeżeli więc Twoja babcia lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, w każdej chwili będziesz mógł zobaczyć na mapie, dokąd udała się tym razem. Zyskasz także dostęp do historii przebytych przez nią tras.

Alert obszaru

Jak zyskać pewność, że senior, którym się opiekujesz, nie oddali się zbytnio od domu? Wystarczy, że skorzystasz z usługi Alert Obszaru i wyznaczysz na mapie granice obszaru, których przekroczenie spowoduje automatyczne wysłanie do Ciebie powiadomienia.

Informacja o opuszczeniu przez monitorowaną osobę określonego wcześniej terenu może przyjść do Ciebie na trzy sposoby:

- SMS-em,

- jako wiadomość e-mail,

- poprzez aplikację mobilną IKOL Tracker.

Bezpieczeństwo seniora dzięki przyciskowi SOS

Zależy Ci, by w razie nagłego wypadku, bliska Ci starsza osoba mogła szybko i łatwo wysłać do Ciebie prośbę o pomoc? Tu również sprawdzi się lokalizator GPS.

Moduł IKOL SPOT został wyposażony w specjalny, duży przycisk SOS. Naciśnięcie go spowoduje wysłanie do wszystkich upoważnionych osób alertu SOS – czyli wiadomości zawierającej dane lokalizacyjne monitorowanego seniora. To naprawdę przydatna funkcja, umożliwiająca błyskawiczną reakcję w kryzysowej sytuacji.

Bądź spokojny o najbliższych z IKOL SPOT

IKOL SPOT to lokalizator GPS o wielu zastosowaniach. Nie tylko zabezpieczysz nim seniora, ale też dziecko czy jakąkolwiek inną osobę. Możesz również przyczepić moduł do obroży swojego psa lub schować go do bagażu – tylko od Ciebie zależy, jak go wykorzystasz.

Jedno jest pewne: dzięki IKOL SPOT możesz być spokojny zarówno o swoich najbliższych, jak i o zwierzęta domowe czy cenne dla Ciebie przedmioty.

Artykuł sponsorowany