Trwa ładowanie proszę czekać ...

Teczka skórzana dla mężczyzny

11 kwietnia 2017 0

Teczki oraz aktówki to klasyka, gdy chodzi o galanterię skórzaną. Współcześnie mamy wielu fasonów, kolorów, które produkowane są z różnego rodzaju skór. Pewne rzeczy jednak są takie same i pozwalają nam stwierdzić czy dana teczka czy aktówka będzie warta zakupu. 

Ponadczasowy krój i elegancja

Klasyczny krój i wysokiej jakości wykończenie to taki element, który będzie decydował o tym, żę teczka nie wychodzi z mody a jednocześnie stanie się estetycznym dodatkiem do biznesowego stroju. Oczywiście klasyczny krój nie będzie się ograniczać wyłącznie do jednego wariantu, zakłada się zróżnicowane wzornictwo, pojawia się nuta elegancki. Zewnętrzne walory estetyczne, na które wpływa jakość skóry, kolor czy wykonanie poszczególnych elementów to jednak nie wszystko. Konieczne jest także odpowiednie wnętrze, takie jak zamszowa podszewka, która sprawi, że teczka będzie szykowna. 

Redakcja rekomenduje: Teczki skórzane męskie - więcej >>

Bydlęca skóra

Jeśli chodzi o dostępne teczki powinno się wybierać materiał dobrej jakości i skóra bydlęca, która jest bardzo trwała a jednocześnie szlachetna oraz miękka w dotyku. 

Dla kobiet i dla mężczyzn

Czasy, gdy teczka była wyłącznie dodatkiem dla Panów mamy już za sobą. Współczesne kobiety chętnie decydują się na praktyczne oraz gustowne teczki. Poza ponadczasowym brązem oraz czernią będzie można wybierać pośród wielu różnych kolorów. Dodatkowo skórzane teczki są dostępne w krojach, które nawiązują do teczek męskich oraz tych wyjątkowych, kobiecych. Teczki skórzane dla Panów pojawiają się także w wielu krojach i co ciekawe z roku na rok stają się one coraz bardziej odważne, gdy chodzi o dobór koloru, nie będzie to już wyłącznie brąz i czerń. 

Funkcjonalność w parze z elegancją

Skórzane teczki powinny z jednej strony zachwycać wyglądem i być funkcjonalne. Idealna teczka jest solidna, pakowna i pozwala wszystkie rzeczy trzymać w odpowiednim uporządkowaniu. Wielu modeli wyposażonych jest także w odpinany pasek, który może ułatwić przenoszenie teczki. Idealna teczka to taka, która ma świetne wykonanie na zewnątrz i wewnątrz, ważny będzie również materiał z jakiego będzie wykonana.