Trwa ładowanie proszę czekać ...

Koszula w kwiaty – idealna dla mężczyzny

16 sierpnia 2016 0

Niektórym mężczyznom wydaje się, że pewne materiały czy wzory są po prostu niemęskie – i bardziej przystoją w ubiorze kobietom. Mowa tu szczególnie o kwiatach, które często pojawiają się na damskich bluzkach, sukienkach, szalach czy spódnicach, a które mogą przecież nosić również panowie! Koszule w kwiaty są akcentem charakterystycznym na przykład dla Hawajów, a w Polsce z zamiłowania do nich jest znany między innymi podróżnik Wojciech Cejrowski. Takie wzory pojawiają się często również na wybiegach u wielkich projektantów – jak Gucci czy Marc Jacobs.

Nie wszyscy panowie wiedzą jednak jak nosić kwieciste koszule z klasą – oto kilka porad! Koszula w kwiaty – dla kogo najodpowiedniejsza? Oczywiście, nie każdemu we wszystkim do twarzy, zatem i koszule z kwiatowym wzorem nie są odpowiednie dla każdego mężczyzny. Przede wszystkim to propozycja dla tych, którzy lubią być modni i będą się w podobnej stylizacji dobrze czuli – jeśli Twój ubiór jest niezgodny z Twoim charakterem, to lepiej zrezygnować z jakiegoś zestawu, niż źle się w nim czuć. Wówczas jesteśmy bowiem skrępowani, mniej pewni siebie, zdenerwowani – a to da się odczuć w bezpośrednich relacjach. Koszule w kwiaty to odpowiednia propozycja dla mężczyzn, którzy lubią eksperymentować i nie boją się nowości.

Jeśli są ciekawi świata, otwarci i pozytywnie nastawieni do życia, mogą to wyrazić strojem. Nieprawdą jest, że kwiatowe wzory są tandetne i nie pasują do wyrafinowanych strojów. Wszystko zależy od dodatków i ogólnie od ubrań, z którymi daną koszulę się zestawi. Koszula w kwiaty – na jaką okazję? Koszula w kwiaty nie jest na pewno częścią ubioru, którą można na siebie włożyć w każdy, pracujący dzień do biura. Jednakże to świetna rzecz na weekendowe wyjścia – również oficjalne spotkania w pracy. Także na tak zwany casual friday będą odpowiednie. Zestawiając je z eleganckimi zestawami – a współczesne koszule w kwiaty, można wierzyć, są bardzo eleganckie – zyskujemy strój stylowy, szykowny, a jednocześnie z odrobiną luzu i szaleństwa.

Od razu wszyscy bardziej nas lubią, ponieważ widać, że mamy pozytywne nastawienie do życia i potrafimy zaskoczyć. Prezentujemy się jako osoby niezwykle kreatywne i pomysłowe, a to jest w obecnych czasach bardzo cenione. Koszule z kwietnym wzorem ożywiają twarz – wcale nie są pstrokate, lecz wyraziste i intrygujące. Nawiązują do hawajskich wzorów, popularnych również na świecie przede wszystkim w latach 80’ XX wieku. Teraz nabrały bardziej szykownego wyrazu i idealnie pasują zwłaszcza do eleganckich mężczyzn – jeśli tylko wiedzą oni, w jaki sposób je nosić. Koszula w kwiaty a inne ubrania Jeśli nie chcesz, by koszula w kwiaty prezentowała się tandetnie, zdecyduj się na tą idealnie skrojoną i wykonaną z dobrego, wysokiej jakości materiału.

Również inne części stylizacji muszą być wysokiej jakości – najlepiej w na tyle jednolitym kolorze, by widz nie miał uczucia pstrokacizny i przesady. Na podobne koszule najlepiej zakładać ramoneski, sportowe marynarki, kardigany, a na dół dopasowane jeansy i chinosy. Wówczas całość nabierze idealnego, wytwornego, a jednocześnie nieco ekstrawaganckiego wyrazu. Wzór na koszuli i resztę zestawu warto dobierać do okazji, na którą się szykujemy oraz od takich czynników, jak pogoda czy pory roku. W zimie przydadzą się bardziej stonowane i ciemne wzory. W lecie zaś można nieco zaszaleć i odważyć się nawet na kolory odblaskowe i raczej krzykliwe. W czasie jesieni świetnie się sprawdzą pomarańcze, żółcienie i czerwień, zaś na wiosnę wzory z dużą ilością zieleni.