Trwa ładowanie proszę czekać ...

Nadchodzi czas plażowych sukienek, a więc znajdź sposób na cellulit i odsłoń nogi!

6 czerwca 2017 0

Kiedy nadchodzą cieplejsze dni, coraz chętniejszym okiem spoglądamy na szafę z letnimi sukienkami. Nareszcie będzie można dać skórze odetchnąć, odpocząć, zażyć upragnionego słońca. Czas na odsłonięte nogi, wydekoltowane sukienki, szorty i bluzki z krótkim rękawkiem kusi też wizją urlopu, plaży, słońca i kostiumów kąpielowych. Ten idylliczny obraz często jednak zaburza widok w lustrze. A dokładniej – „skórka pomarańczowa” na udach, która jest zmorą większości kobiet. Jak zwalczyć cellulit? Sposobów jest wiele. Jednym z najbardziej skutecznych jest Endermologie LPG Alliance – najnowsza, całkowicie naturalna metoda walki z cellulitem.

Czym jest cellulit?

Cellulit, jak wynika z badań medycznych, jest problemem ponad 80% kobiet po 30 roku życia. I nie jest, jak pierwotnie myślano, związany z otyłością, ponieważ tak samo często przytrafia się kobietom szczupłym, jak i tęższym, a także starszym i młodszym, kobietom po porodach, ale też dziewczynom, które nigdy nie rodziły dziecka. Najczęściej „skórka pomarańczowa” dosięga osoby po gwałtownej zmianie wagi, które silnie schudły w krótkim czasie lub przeciwnie - utyły. Jednak nadal nie jest to regułą. Co więcej, przyczyny powstawania cellulitu nadal nie zostały ostatecznie ustalone. Naukowcy wciąż sprzeczają się i ustalają co jest powodem powstawania nieestetycznej i niezdrowej „skórki pomarańczowej” oraz dyskutują, jak szybko pozbyć się cellulitu. Jeśli i Wy zastanawiacie się, jak zlikwidować cellulit, warto pomyśleć o endermologie lpg – to z pewnością najlepsza metoda.

Endermologia jest zabiegiem, który kompleksowo poprawia kondycję skóry, ujędrnia ją, eliminuje niechciany tłuszcz i pomaga w skutecznej likwidacji cellulitu. To najlepsza, a jednocześnie najbezpieczniejsza i najbardziej naturalna metoda walki ze „skórką pomarańczową”. Mechanizm działania endermologii oparty jest o masaż próżniowy – urządzenie „zasysa" niewielkie obszary skóry i przy pomocy specjalnych autonomicznych klapek i wałków, które są umieszczone w głowicy, przeprowadza na tym odcinku intensywny, mechaniczny masaż podciśnieniowy.

Endermologia pierwsze efekty daje już po kilku zabiegach – skóra staje się jędrniejsza, bardziej sprężysta, a redukcja cellulitu jest widoczna i znacząca. Trzeba mieć jednak świadomość, że usuwanie cellulitu nie jest procesem łatwym ani krótkotrwałym, przede wszystkim ze względu na fakt, że „skórka pomarańczowa” jest efektem bardzo głębokich i silnych zmian w strukturze skóry. Zabieg endermologii odwraca je, stymulując produkcję kolagenu i elastyny w skórze, w ten sposób wzmacniając ją od wewnątrz. Pomaga także wyeliminować oraz wypchnąć komórki tłuszczowe, które wnikają w strukturę skóry właściwej.

Endermologia – efekty po 10 zabiegach

Masaż endermologiczny jest procesem, który najlepiej sprawdza się jako zabieg cykliczny. Chociaż najnowocześniejsze urządzenie Endermologie LPG Alliance daje pierwsze zauważalne efekty już po trzecim zabiegu, to przebudowa skóry potrzebuje czasu. Dlatego optymalne rezultaty można zobaczyć po około 10 zabiegach. Co więcej, warto kontynuować serię, żeby nieustannie wzmacniać i stymulować skórę do ciągłej odbudowy, szczególnie, że skóra człowieka, jako największy organ, podlega ciągłym bodźcom, które wynikają z warunków zewnętrznych i wewnętrznych. Każda zmiana na lepsze – tryb życia, sposób odżywiania, ćwiczenia fizyczne, a w tym masaż endermologiczny, powodują, że skóra pracuje prawidłowo i zachowuje zdrowie. 

Endermologia LPG w Warszawie

Warto wiedzieć, że endermologia jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Niestety, często jest wykonywana w gabinetach, w których personel nie jest do tego profesjonalnie przygotowany.

Jeżeli szukamy gabinetu, który efektywnie i bezpiecznie wykona redukcję cellulitu w Warszawie, koniecznie należy zwrócić uwagę zarówno na renomę placówki, jak i kwalifikacje personelu, ale też warto skorzystać z usług kliniki, która dysponuje oryginalnym urządzeniem do Endermologie LPG. Rynek obfituje bowiem w podrobione technologie. Ułatwieniem w poszukiwaniach najlepszego gabinetu jest premiera najnowocześniejszego urządzenia do endermologii – Endermologii LPG Alliance, która odbyła się w 2017 roku, w maju. W związku z tym, wybierając gabinet, w którym chcecie przeprowadzić zabieg usuwania „skórki pomarańczowej” w Warszawie i znaleźć skuteczny sposób na cellulit, wybierzcie miejsce, gdzie dostępne jest urządzenie Alliance. Warto też wiedzieć, że ogólnopolska premiera najnowszego patentu do endermologii w Warszawie odbyła się w Klinice Miracki na warszawskim Wilanowie. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie Kliniki pod adresem http://klinikamiracki.pl/zabieg/endermologia-lpg-alliance/

Materiał zewnętrzny