Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak wybrać odpowiednią suknię ślubną?

8 stycznia 2018 0

Dzień ślubu jest niezwykle ważnym momentem w życiu każdej kobiety. Pierwsze plany dotyczące wizerunku oraz konkretnej kreacji pojawiają się często już nawet w dzieciństwie. Każda mała dziewczynka marzy, aby zostać chociaż na chwilę księżniczką. Rozłożyste i efektowne suknie ślubne wydają się spełniać to wyobrażenie.

Z uwagi na to warto dokładnie określić, czego oczekujemy zanim udamy się na przymiarki. W ten sposób znacznie ograniczymy ilość czasu, jaki poświecimy na przeglądanie poszczególnych modeli. Pośród ogromnej ilości krojów możemy poczuć się dość zagubieni oraz zdezorientowani. Warto zabrać ze sobą zaufane przyjaciółki, które wesprą nas i obiektywnie ocenią konkretne kreacje. Pomoże to nam podjąć świadomą decyzją i znacznie łatwiej porównamy do siebie poszczególne modele.

Wiele ciekawych sukni ślubnych zaprojektowanych na 2018 rok znajdziesz na: www.annakara.com/suknie-slubne/kolekcja_2018.

Trendy w modzie ślubnej na 2018 rok

Moda ślubna na 2018 rok dalej będzie kierowała się w stronę klimatów boho. Dzięki temu z powodzeniem możemy poszukiwać różnorodnych koronek i bardzo zwiewnych sukienek. Daje to nam ogromne możliwości w kwestii kreowania swojego wizerunku w tym szczególnym dniu. Warto na samym początku stworzyć księgę inspiracji i zebrać zdjęcia wszystkich elementów, które najbardziej się nam podobają. Mając je w jednym miejscu możemy znacznie, łatwiej stworzyć spójną stylizację i zdecydować z czego lepiej jest zrezygnować. Ta decyzja powinna być jak najbardziej świadoma. Warto dać sobie na to odpowiednio dużo czasu, aby nie żałować decyzji w późniejszym czasie.

Znalezienie odpowiedniego kroju

Kluczowe jednak jest podkreślenie wszystkich atutów figury. Tylko wtedy możemy być pewni, że uzyskany efekt będzie możliwie najlepszy. Doda nam to wiele piękna i pozwoli zachwycić się tym, jak wyglądamy. Z tego powodu warto skupić się na znalezieniu odpowiedniego kroju. Po zmierzeniu poszczególnych obszarów naszego ciała możemy z łatwością dowiedzieć się jakim typem sylwetki jesteśmy. Da nam to wiele informacji i wskazówek, które będą bardzo pomocne na etapie zakupów. Osoby z wcięciem w talii powinny jak najbardziej je podkreślić. Nada to kobiecości naszej stylizacji i jeszcze bardziej wyszczupli figurę. Istotne jest jednak, aby zostało zrobione to subtelny sposób. Dalsze łączenie gorsetu z dołem sukni musi być odpowiednio wykonane, aby efekt końcowy był zachwycający.

Standardem stały się już chociażby lekkie rozkloszowania spódnicy. Podkreśla to dziewczęcość i lekkość całego stroju. Z tego powodu często stosowane są lekkie tiule oraz koronki. Im jest ich więcej tym lepszy efekt uzyskamy. Szczególną uwagę powinny zwrócić na to osoby, zakochane w kroju księżniczki. Można wtedy nawet zdecydować się na usztywnienia znajdujące się u dołu sukni. Pozwolą zachować formę całości.

Wybierając konkretny model warto zwrócić uwagę również na ozdobniki. To właśnie one mają największy wpływ na to jaki konkretnie styl zyskamy. W przypadku stylizacji boho warto zrezygnować z bardzo bogato zdobionych gorsetów oraz dużej ilości kryształków. O wiele lepszym wyborem będą delikatne koronki i subtelne przeszycia. Wszystko powinno być jak najbardziej spójne ze sobą oraz nasza wizją.

 

Materiał zewnętrzny